HLEDEJCENY.cz

1MORE Piston Fit BT - porovnání cen

1MORE Piston Fit BT

Cena 1 382 Kč

Sluchátka 1MORE se vám budou hodit na sport, trénink, cestování i pro klidný odpočinek. Díky jejich lehkosti a pohodlí ani nebudete vědět, že je máte.

Padnou každému
Pohodlné nošení zajišťuje ergonomické zakřivení sluchátka pod úhlem 45°, které padne každému. Do uší vám pecky sednou bezpečně, ale natěsno, takže si užijete hudbu pohodlně i při dlouhodobém používání. Součástí balení jsou vyměnitelné špunty ve 4 různých velikostech, ze kterých si vybere opravdu každý. Celá sluchátka váží pouze 18 g, a tak klidně zapomenete, že je vůbec máte.

Kompatibilní a spolehlivé
Optimalizovaný Bluetooth chipset se postará o rychlé a stabilní spojení s vaším mobilním zařízením. S dosahem až 10 metrů bude přenos ještě rychlejší a nebude vás nic omezovat při vašich oblíbených aktivitách. Bluetooth 5 je navíc kompatibilní se spoustou zařízení jako je mobilní telefon, tablet či notebook, takže můžete sluchátka využít i doma při práci nebo odpočinku.

Zvuk jako křišťál
Užijte si opravdu skvělý zvuk, který vám sluchátka 1MORE nabídnou. S 10mm dynamickým ovladačem s titanovou kompozitní membránou si vychutnáte silné vyvážené basy a perfektní detaily zvuku. To vše v elegantním a kompaktním provedení.


Výdrž předčí očekávání
Poslouchejte hudbu až 8h v kuse na jedno nabití. Baterii s kapacitou 130 mAh pak nabijete již do jedné hodiny přes micro USB. Využít můžete sluchátka také pro hands-free díky snadnému ovládání přichycenému ke kabeli. Zvedněte příchozí hovor jedním kliknutím, zavěste dvojklikem nebo hovor odmítněte podržením tlačítka.


Odolné zpracování
Sluchátka se chlubí certifikací IPX4, která zaručuje odolnost proti stříkající vodě a potu, a to ze všech stran a úhlů. Nemusíte se tak bát běhat v dešti nebo se při tréninku pořádně zapotit. Obavy nemusíte mít ani o tenký, avšak vysoce odolný kabel.


Chytré řešení
Zadní strana špuntů sluchátek je magnetická, takže při nepoužívání, kdy vám sluchátka volně visí na krku, se obě strany spojí a vytvoří tvar náhrdelníku. Sluchátka nemají šanci vám spadnout nebo zavazet a jsou stále připravena k použití.

Impedance: 32 Ohm
Bluetooth: 5.0
Bluetooth protokoly: HFP/A2DP/AVRCP
Dosah: 10m
Vstup: 5V 1A
Doba nabíjení: 60 minut
Výdrž při hovoru: 8 hodin
Výdrž při poslechu hudby: 8 hodin
Pohotovostní režim: 200 hodin (zapnutý Bluetooth bez využití sluchátek)
Hmotnost: 18g

 

Nabídka obchodu


© 2022 HLEDEJCENY.cz