Apple AirPods Pro

Cena produktu Apple AirPods Pro není známa.

 

Popis produktu Apple AirPods Pro: Apple AirPods Pro s aktivním potlačováním hluku Ikonická bezdrátová sluchátka Apple AirPods jsou s námi už od roku 2016. Je teda ten správný čas přivítat nové Apple AirPods Pro. Jejich klíčovou...  Více informací


Apple AirPods Pro - popis

Apple AirPods Pro s aktivním potlačováním hluku

Ikonická bezdrátová sluchátka Apple AirPods jsou s námi už od roku 2016. Je teda ten správný čas přivítat nové Apple AirPods Pro. Jejich klíčovou devízou je žádané aktivní potlačení hluku. Navíc mají i skvělou výdrž i odolnost IPX4 proti potu a vodě. A pomocí tlakového snímače na stopce můžete jednoduše přepínat některé funkce.

Kouzelný poslech za každých okolnostíSluchátka Apple AirPods Pro vám dovolí se naplno ponořit do poslechu. Aktivní potlačování hluku vás totiž uzamkne do vlastní zvukové bubliny, ze které vás nic nevyruší.

Režim propustnosti se snadnou aktivacíPomocí mikrofonů namířených ven a dovnitř dokážou sluchátka AirPods Pro kompenzovat izolační efekt silikonových koncovek. Díky tlakovému snímači na stopce bleskově přepnete mezi potlačením hluku a propustností.

Nabíjecí pouzdroS elegantním nabíjecím pouzdrem získáte celkovou výdrž sluchátek na úrovni 24 hodin. Pouzdro se jednoduše nabíjí pomocí bezdrátové Qi nabíječky nebo konektorem Lightning.

Bezchybné párování S jakýmkoli zařízením od Apple se pomocí Bluetooth 5.0 spárují AirPods Pro okamžitě. Jakmile je vyndáte z nabíjecího pouzdra a dáte do uší, tak vás obklopí příjemným zvukem.

Klíčové vlastnosti Apple AirPods Pro* Aktivní potlačení hluku
* Tlakový snímač přepíná do režimu propustnosti
* Univerzální tvar doplněný o tři velikosti špuntů
* Snadné nastavení pro všechna Apple zařízení
* Odolnost proti potu a vodě dle IPX4
* S nabíjecím pouzdrem vydrží zhruba 24 hodin

Výrobce Apple
Bluetooth Ano
Mikrofon Ano
Jack 3,5 mm Ne
True Wireless Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Apple AirPods Pro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra na sluchátka nebo Sluchátka, Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.