Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Bezdrátová sluchátka >

Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020)

Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020)

Cena produktu Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020) není známa.

 

Popis produktu Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020): Bezdrátová svoboda a nekompromisní výkon Hudba vás osvobodzuje a proto by se vám dráty neměly dostat do cesty. Bezdrátová sluchátka SoundLink jsou konstruovány pro výjimečný zvuk, který zůstává ...  Více informací


Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020) - popis

Bezdrátová svoboda a nekompromisní výkon
Hudba vás osvobodzuje a proto by se vám dráty neměly dostat do cesty. Bezdrátová sluchátka SoundLink jsou konstruovány pro výjimečný zvuk, který zůstává vyvážený díky kombinaci exkluzivních technologií. Díky jasným voláním v jakémkoli prostředí, odolným materiálům a pohodlné konstrukci můžete zažít svobodu bezdrátového připojení spolu s nekompromisním výkonem.

Nic nestojí mezi vámi a hudbou
Pokud jste si mysleli, že bezdrátová sluchátka nemohou znít stejně dobře jako kabelové, počkejte až uslyšíte SoundLink II. Získáte hluboký zvuk a bezproblémové přepínání mezi dvěma zařízeními díky multifunkčním ovládacím prvkům na pravém uchu. Pro telefony s technologií NFC stačí přiložit na pravé sluchátko pro rychlé a snadné spárování. * Tyto sluchátka jsou navrženy tak, aby poskytovaly lepší bezdrátový zážitek.
* Funkce NFC v zařízeních iPhone 6/6 Plus nebo 7/7 Plus neumožňuje párování.

Video návody:

Párování s Android zařízením

Párování s iPhonem nebo iPadem

Párování s Windows 7 nebo 8

Párování s počítačem Mac

Exkluzivní technologie
Lepší zážitek začíná tím, co slyšíte. Díky kombinaci technologie TriPort a Active EQ poskytují bezdrátová sluchátka SoundLink ostrý a silný zvuk.

Lepší konstrukce
Když chcete hudbu vzít kdekoli, potřebujete sluchátka postavená tak, aby vydržela. Materiály odolné proti nárazu a korozivzdorná nerezová ocel jsou konstruovány tak, aby přežily život na cestách.
Součástí designu čelenky je mikrovlákno Alcantara®, které rovnoměrně rozkládá váhu a zvyšuje stabilitu. Náušníky s měkkým polštářkem poskytují pohodlné uchycení kolem uší.

Aplikace Bose Connect APP
Chceme, abyste maximálně využili své sluchátka. Proto jsme navrhli tuto bezplatnou aplikaci, která usnadňuje připojení a přepínání mezi zařízeními. Poskytuje také tipy a umožňuje přizpůsobení nastavení.

Technická specifikace:
* Dosah Bluetooth: 9 m
* Doba nabíjení baterie: 3 hodiny
* Životnost baterie: až 15 hodin při plném nabití (2 hodiny při rychlém nabití za 15 min.)

Obsah balení:

Bezdrátová sluchátka QuietControl 30

Přenosný kufřík

3 velikosti náušníků (S, M, L)

USB nabíjecí kabel

Výrobce Bose
Bluetooth Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bose SoundLink AE II Wireless (B 741158-0020) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra na sluchátka nebo Sluchátka, Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.