Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Bezdrátová sluchátka >

Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK

Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK

Cena produktu Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK není známa.

 

Popis produktu Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK: S těmito bezdrátovými sluchátky do uší poslouchejte hudbu nebo sledujte televizi v dokonalém pohodlí, aniž byste rušili kohokoliv dalšího v místnosti. Tato sluchátka umožňují pohyb v rozsahu 35 me...  Více informací


Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK - popis

S těmito bezdrátovými sluchátky do uší poslouchejte hudbu nebo sledujte televizi v dokonalém pohodlí, aniž byste rušili kohokoliv dalšího v místnosti. Tato sluchátka umožňují pohyb v rozsahu 35 metrů – a jsou tak pohodlná, že si stěží povšimnete, že je máte nasazená. Krystalický čistý zvuk si můžete vychutnávat čtyři hodiny na jedno nabití integrované dobíjecí baterie. Součástí balení je nabíjecí základna, která sluchátka dobije asi za hodinu a půl. Sluchátka se snadno nastavují a Vy už nikdy nezakopnete o volně visící kabely.

Výrobce Nedis

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nedis Nedis Bezdrátová Sluchátka HPRF000BK užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluchátka nebo Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.